Fiyatlarımız 4 Renk CMYK içindir

Ekstra renk, ilave özellik, (Lokal lak, embos lak,  gofre, varak yaldız) tek renk ve İki renk için fiyat isteyiniz

Müşterilere firmaların tekliflerini, bültenlerini ya da şirket kataloglarını verebileceğiniz, firmaları farklılaştıran etkili bir sunum aracıdır cepli dosya.

  Cepli dosyalarda isteğe göre tek ya da iki sayfada birden cep bulunur. Bu ceplerde kartvizit ya da firma tanıtım CD’leri için özel alanlar ayrılmıştır. Böylelikle cepli dosyanın verildiği kişi kataloğunuzu inceledikten sonra firma yetkilinize ulaşım imkanı da bulacaktır.

  Genel olarak cepli dosyalarda, parlak ya da mat kuşe kağıt kullanılmaktadır. Cepli dosya üretiminde kullanılan kuşe kağıtlar 250 ile 350 gr arası tercih edilmektedir. Bu kağıdın üzerine isteğe bağlı olarak parlak ya da mat selefon uygulaması yapılmaktadır. Yine aynı şekilde cepli dosya kapağındaki firma logosunun ya da belirli desenlerin üzerine sadece o bölgelerde parlaklık, matlık ya da pütürlü yüzey dokusu sağlamaya yarayan lokal lak uygulaması yapılmaktadır. 

  Firmanın kurumsal kimliği ile bütünlük oluşturması gereken cepli dosya tasarımı ajanslardan ya da müşterimizden tamamen baskıya hazır şekilde gelebileceği gibi, deneyimli tasarımcılardan oluşan grafik bölümümüz iş ortaklarımız için sıfırdan bir tasarım da yapabilir.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyiCepli Dosya Çift Yüz Mat veya Parlak Sefon

  • Ürün Kodu: CEP01
  • Stok : Ön Sipariş
Bu ürün için minumum 100 adet sipariş verebiliriniz.
  • Diller :
  • Türkçe